
Samsung 15W Fast Charging USB-C Wall Charger White cable not included
18,00KM
Brza dostava
Anker Prime Wireless Charging Station(3-in-1, MagGo, AirCool, dock Stand)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežični Modul Punjenja Slušalica | 5 W |
| Bežični Modul Punjenja Smartwatcha | 5 W |
| Bežični Modul Punjenja Telefona | 25 W |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.19 kg |
| Dubina (mm) | 138 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 155 mm |
| EAN Kod | 194644268039 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
| Nadređeni Proizvodi | IPhone 12; iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 13; iPhone 13 mini; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14 Pro; iPhone 15; iPhone |
| Nazivna Težina | 0.62 kg |
| Nazivna Ulazna Struja | 3.25 A |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.43 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 128 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 155 mm |
| Spoljašnja Boja | Black Stone |
| Tip Napajanja | Induction Charger |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | USB Type C |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | NFC |
| Uključen Kabel | USB Type C USB Type C Cable |
| Ulazni Napon | DC 9/12/15/20 V |
| Visina (mm) | 169 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 151 mm |
| Zaštita Kruga |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




