
SAMSUNG Fast Wireless Charger Trio Black With travel Adapter
165,00KM
Brza dostava
Anker Nano Charger (45W) Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Izlaznih Konektora Snage | 1 |
| Broj Ulaznih Napojnih Konektora | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.72 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 130 mm |
| EAN Kod | 194644225728 |
| Form Faktor | Portable |
| Izlazni Napon | DC 5/9/15/20 V |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 45 W |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.05 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 40 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB Type A |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Visina Pakovanja (mm) | 39 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




