
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
289,00KM
Brza dostava
Anker, eufy X10 Pro Omni accessories Kit
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.77 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.23 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 206 mm |
| EAN Kod | 194644187552 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 66 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 242 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




