Anker eufy Video Doorbell E340 With Chime Black 2 Cameras 2K FHD
Šifra: E8214311Kategorija: Video nadzor
Anker, eufy Video Doorbell E340 With Chime Black, 2 Cameras, 2K, FHD
390,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Anker |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.99 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.62 kg |
| Dubina (mm) | 27.5 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 134 mm |
| EAN Kod | 194644151942 |
| Funkcije Web Kamere |
|
| Interfejs | Wi Fi |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Video Rezolucija | 2048x1536 |
| Mogućnosti Montaže | Wallmount |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.18 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 16 |
| Podržani Data Link Protokoli | Wi Fi |
| Podržani Mrežni Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Širina (mm) | 50 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 93 mm |
| Skraćeni Opis | EnglishVideo Doorbell E340English |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Standardi Zaštite | IP65 |
| Tip Kamere | Smart Video Doorbell |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina (mm) | 138 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 172 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





