
Prestigio Solutions MultiBoard Monoblock 75" Light Series: UHD: 3840x2160 OS: Android 8.0 PC: ARM Cortex
5.319,00KM
Besplatna dostava
AENO Sonic Electric toothbrush, DB8: White, 3modes, 3 brush heads + 1 cleaning tool, 1 mirror, 30000rpm, 100 days without charging, IPX7
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aeno |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| ABS757 | 11g Recycle |
| Artikal | ADB0008 |
| Broj Ćelija Baterije | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.11 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 468 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 165 mm |
| EAN Kod | 5291485012120 |
| Glave Četke |
|
| Izlazni Napon | 3.7 V |
| Karakteristike |
|
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Sonic Electric Toothbrush DB8 |
| Kompatibilna Oprema | ADBTH7 8 brush heads white |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Brzina | 30000 rpm |
| Marketinški Naziv Modela | DB8 |
| Model | DB8 |
| Napomene O Bateriji |
|
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.03 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.071 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 100 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | 14500 |
| POM | 9g Recycle |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 100 days |
| Režim Četkice Za Zube |
|
| Sadržaj Pakovanja |
|
| Širina Kutije (mm) | 345 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 90 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Standardi Zaštite | IPX7 |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Tip Četkice Za Zube | Sonic |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Vlakana | Dupont, Medium Hardness |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 2.96 WHr |
| Visina Kutije (mm) | 195 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 25 mm |
| Vrijeme Punog Punjenja | 4 hr |
| Vrsta Uređaja | Electric Toothbrush |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



