
Dodatak za joystick za PS4
12,50KM
Brza dostava
ADB0010N ‘s accessory Brush Head, 2 pcs
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Aeno |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.02 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 395 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 74 mm |
| EAN Kod | 5291485014148 |
| Karakteristika |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Sonic Toothbrush replacement head ADBTH10N |
| Širina Kutije (mm) | 270 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 25 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 285 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 127 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




