5MP Full-Color Turret Network CameraSPEC:H.265+/H.265/H.264+/H.264 1/2.7"" Progressive Scan CMOS Color/0.005 [email protected] 0 Lux with IR/White
Šifra: VIGI C450(2.8MM)Kategorija: Video nadzor
5MP Full-Color Turret Network CameraSPEC:H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/2.7”” Progressive Scan CMOS, Color/0.005 [email protected], 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2880×1620, 2048×1280, 1920×1080,1280×720), Ture WDR, PoE/12V DC, 2.8 mm Fixed Lens, Bu
175,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Tp Link |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Audio Linijski Izlaz | 1 |
| Audio Linijski Ulaz | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.4 kg |
| Certifikati | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC |
| Dijagonalni Ugao Gledanja | 128° |
| Dubina (mm) | 84 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 510 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 163 mm |
| EAN Kod | 4895252503036 |
| Funkcije Web Kamere |
|
| Horizontalni Ugao Gledanja | 109° |
| Interfejs | Ethernet |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maks. Brzina Hvatanja Frejmova | 30 fps |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Video Rezolucija | 2880x1620 |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 9 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Maksimalni Ulazni Napon | 12 V |
| Minimalna Radna Temperatura | 40 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Mogućnosti Montaže | Ceiling |
| Mrežni/Transportni Protokol |
|
| Nazivna Težina | 0.24 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.05 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.25 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.05 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 18 |
| Podržani Data Link Protokoli | Fast Ethernet/Ethernet |
| Podržani Formati |
|
| Podržani Mrežni Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Rezolucija Senzora | 5 Mpixel |
| Širina (mm) | 123 mm |
| Širina Kutije (mm) | 345 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 163 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
| Tehnologija Senzora Slike | 1/2.7" 3 CMOS |
| Tip Kamere | IP Camera |
| Tip Napajanja | Power over Ethernet/Power Adapter |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema |
|
| Vertikalni Ugao Gledanja | 57° |
| Visina (mm) | 123 mm |
| Visina Kutije (mm) | 375 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 116 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





