32" SAMSUNG LU32J590UQR 4K Display
1 / 8
Šifra: LU32J590UQPXENKategorija: Monitori
Veličina ekrana: 32”,VA, Rezolucija: 3840×2160, Osvjetljenje: 270cd/m2, Kontrast; 3,000:1, Osvježenje: 60Hz, AMD FreeSync, Vrijeme odziva: 4 ms, Priključci: 2xHDMI, Displayport