Nema slike
XO GamePad GP5 Bluetooth/Wired, Black-Blue
22,50KM
Brza dostava
0711719575856
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Sony |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 400 mm |
| EAN Kod | 711719575856 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 100 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



