
ASUS VivoBook S3607CA-RP03616"/Ultra 7 255H/16GB/1TB
2.855,00KM
Besplatna dostava
HP 250RT G9, 15.6 FHD AG, Intel N150(0.8/3.6GHz Turbo, 4C/4T, 6MB), 8GB DDR4 3200, 256GB NVMe SSD, RJ-45, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Dark Ash Silver
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Hp |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| RAM Memorija | 8 Gb |
| Interna Memorija | 256 Gb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja Detalja Laptopa | Dark Ash Silver |
| Boja Laptopa | Srebrna |
| Broj Ćelija Baterije Laptopa | LI 3 Cell |
| Broj Jezgri Laptopa | 4 |
| BT | Da |
| Cache Memorija Laptopa | 6MB |
| CPU MODEL NB | 150U |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| Frekvencija Notebooka | 3.60 GHz |
| HDMI | 1 |
| LAN NB | Da |
| Masa | 1700 |
| OS NB | Free DOS |
| Pa Velicina Ekrana | 15.6" |
| Rezolucija Kamere Laptopa | Da |
| Tastatura | SLO/CRO |
| Tip Memorije Laptopa | DDR4 (3200 MHz) |
| WIFI | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




