Nema slike
MSGW stolno računalo Gamer R5 a122
2.685,00KM
Besplatna dostava
COMTRADE core i5 10400 8 512,ASROCK MB H510M-H2/M.2 SE,CORSAIR DDR4 8GB 3200MHz,Patriot SSD 512GB 2.5”, P220,IG-MAX H2-3500 Pixel Case ,HDMI
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Ct Computers |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana |
| RAM Memorija | 8 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| CPU PC | Intel |
| DISC NO PC | 1 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DVI PC | - |
| Format Kućišta PC | Tower |
| Frekvencija PC | 2.9 GHz |
| Grafika PC | Integrisana |
| HDMI PC | 2 |
| Interni HDD PC | SATAIII/2.5" |
| OPTIC PC | Ne |
| OS PC | Nema |
| Pa Cpu | Intel Core i5 |
| PSU PC | 500W |
| Rpm Pc | Nema rotacije |
| SLOT NO PC | 1 |
| USB 2.0 PC | 4 |
| USB 3.0 PC | 2 |
| VGA Memorija PC | Deljena |
| VGA PC | - |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
